T A Y F A

Yükleniyor

Markanızın Görünürlülüğünü Arttırın

Sosyal medya platformları günümüzde en çok kullanılan iletişim ve haberleşme kanallarından biridir. Oldukça sık kullanılmasından ve zaman içerisinde kullanım yoğunluğu hızla artmasından dolayı çeşitli yeniliklerle karşımıza çıkmaya başlamıştır.

Sosyal medya kanalları ilk ortaya çıktığında daha çok iletişim kurmaktan için kullanılmaktaydı. Fakat zaman içerisinde elektronik ticaret yapmak, kurumsal profiller oluşturarak sunulacak ürün ve hizmetleri yayınlamak, çeşitli özel günlerde reklamlar yapmak gibi çeşitli işlevlere de sahip olmaya başlamıştır.

Dijitalleşen dünyada sosyal medya kullanma süresi de oldukça fazladır. Bu sebeple sosyal medya hesapları kullanan kurumlar herhangi bir yeniliği veya değişimi anında paylaşabilir. Dolayısıyla kullanıcı kitlesi oldukça geniş olan bu platformda hedef müşterini gelişmelerden anında haberdar edebilir. Sadece yenilik ve gelişmeleri takip etmekten ziyade kurum hakkında bilgi almak için de artık bu kanallara başvurulmaktadır. Potansiyel müşteriler arama motorlarından bilgi aldığı kadar, belki daha yaygın olarak, sosyal medya platformlarında arama yapmaktadırlar.

Sizler İçin Neler Yapıyoruz?

Bir kurumun sosyal medya hesaplarının profesyonel yöntemlerle inşa edilmiş olması potansiyel müşterilerin gözünde iyi bir izlenim bırakacaktır. Sadece profillerin oluşturulmuş olması değil aynı zamanda sosyal medya yönetiminin başarılı bir şekilde yapılmış olması, yine hedef kitle üzerindeki izlenimi olumlu etkileyecektir. Bu izlenim müşteri ile kurum arasında karşılıklı güveni de sağlamaktadır. Çünkü kurumların ulaşılabilirliği sosyal medya sayesinde fazlasıyla artmaktadır. Aklında soru olan veya bilgi almak isteyen müşteriler dilediği zaman iletişime geçebilmektedirler.

Bir yönüyle bu iletişim doğal bir reklam avantajı da sağlamaktadır. Pazarlama yapan şirketlerin birçoğu verilen bilginin ağızdan ağıza yayılmasını en etkili reklam yöntemlerinden biri olarak görmektedirler.

Tayfa Digital & Creative olarak verdiğimiz Sosyal Medya Yönetimi hizmetimizden yararlanarak kurumunuzu geniş bir kullanıcı kitlesinin içinde sergileyebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tayfa Danışmanlık'yı tercih ettiler Tayfa Digital & Creative

Sosyal Medya Yönetimi hizmetimizle ilgili 0507 159 5045 ’yi arayabilir veya alttaki fomu doldurarak sizi aramamız için talepte bulunabilirsiniz.