T A Y F A

Yükleniyor

Kurumsal Mail
Neden Önemli

Kurumsal mail domaininde işletme adını bulunduran, e posta kullanıcıları tarafından daha çok ciddiye alınan hizmettir. Sıradan mail adreslerine göre benzersiz domaine sahip olan kurumsal mailler, müşterilerin gelen kutularında ayrı bir yere sahip olacaktır. Güvenilirlik özelliğiyle göze çarpan kurumsal mail, bu hizmeti kullananlara daha büyük boyutlu ve daha fazla mail gönderebilme gibi imkanlar tanır. Spam kutularına düşmeden hedef kullanıcılara ulaşmayı başaran işletmeler, kullanıcıları potansiyel müşterilere dönüştürebilirler.

Kurumsal Mail
Hizmeti

Gönderilen e postaları spam kutusuna düşürmemenin yanı sıra gelen e postaları da uygun şekilde filtreleyerek mail kutusunu daha sade ve gerekli maillerin bulunacağı hale getirir. Bu durum işleri kolaylaştırırken virüsleri de ayıkladığı için işletme güvenliğini artırır. Web mail, diğer sıradan mailler gibi yerel sunucuda ya da yüklü cihazda değil direkt olarak tarayıcıdan web e bağlanabilmektedir. İnterneti destekleyen tüm cihazlardan maillere erişim sağlayabilen işletmeler işleriyle ilgili iletişime devamlı açık olabileceklerdir. Eğer siz de kurumsal mail konusunda profesyonel bir hizmet ve hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz

İşiniz İçin Kurumsal E-Posta Hizmeti

Esnek kota özelliği ile ihtiyacınız kadar e-posta hesabı oluşturabilir, her e-posta hesabı için mail kotası tanımlayabilirsiniz. Tayfa Danışmanlık ile mail hosting yönetmek çok kolay!

Yüksek Dinamik Kota

Zaman içerisinde kolaylıkla arttırabileceğiniz kota seçenekleri ile ihtiyacınız olan paketi tercih edip istediğiniz zaman depolama alanınızı yükseltebilirsiniz.

Kurulum ve Taşıma Hizmeti

Kurumsal e-posta hizmetini Satın aldığınızda ilk kurulum ve entegrasyonlar personelimiz tarafından yapılır.

Kolay E-Posta Hesabı Yönetimi

Kolay yönetim arayüzü ile e-posta hesaplarınızı kolay bir şekilde oluşturabilir, birkaç tıklamayla halledebilirsiniz.

Statik IP

Size özel Statik IP ile alan adınıza özel, Anti-Spam sistemlerine karşı güven avantajı elde edin (Opsiyonel).

Henüz karar veremediniz mi?

Size uygun bir planımız olmadığını düşünüyorsanız "teklif al" butonuna tıklayın, işletmeniz için en ideal kurumsal e-posta çözümünü birlikte bulalım.

Teklif al