T A Y F A

Yükleniyor

Müşterileriniz ile İletişim Halinde Kalın!

Harita kaydı, internet kullanımının yaygınlaşmasıyla hem kurumlar hem de kullanıcılar tarafından tercih edilen bir hizmet haline gelmiştir. Harita kaydı hizmeti geniş bir bakış açısıyla düşünülmelidir.

Harita kaydı hizmetinin en önemli avantajları arasında, kullanıcıların işletmeye ulaşabilmesinin kolaylaşması gösterilebilir. Potansiyel bir müşteri, işletmenin harita kaydı bilgilerine rastgele bir zamanda bile baktığında konumunun oraya yakın olduğu düşüncesi ile işletmeyi ziyaret etmeyi tercih edebilmektedir. Yine adres bilgisi sayesinde işletmenin kendisine yakın olması sebebiyle uzaktaki bir işletmeyi değil harita kaydında gördüğü bir işletmeyi seçebilmektedir. Ortaya doğal bir rekabet avantajı çıkmaktadır.

Çalışma saatleri, adres gibi bilgiler genel olarak ziyaret etme tercihlerini olumlu etkilemektedir.

Harita Kaydının Avantajı Nedir?

E posta, telefon numarası gibi bilgiler ise etkileşimi artırmaktadır. Müşteri- kurum etkileşimi yüksek olan durumlarda karşılıklı güven devreye girmektedir. Güven duygusu müşteri sadakatini sağlamaktadır. Kurumlar, müşterilerinin kendilerine rahatlıkla ulaşabilmesi sağlayarak gelen sorulara cevap verebilmekte ve aynı zamanda iyi bir reklam yapmaktadırlar.

Müşterilerin sorularını cevaplamak adına yine harita kaydının soru cevap alanlarına başvurulabilmektedir. Tüm bu yöntemler potansiyel kullanıcıları hedef müşteri kitlesi haline getirebilmeyi sağlamaktadır.

Dikkat çekilmesi gereken en önemli noktalardan biri de günümüz şartlarının insanlarda uyandırdığı “zamanı iyi kullanma” düşüncesidir. Gerek çalışma saatlerinin uzun olması sebebiyle gerekse kullanıcıların zamanını daha iyi değerlendirme düşüncesi ile daha pratik çözümlere başvurmaya davranışı yaygınlaşmıştır.

Tayfa Digital & Creative olarak verdiğimiz Harita Kaydı hizmetimizden yararlanarak kurumunuzun önemli bilgilerini arama motorlarında öne çıkarabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tayfa Digital & Creative

Harita kaydı paketlerimiz ile ilgili 0507 159 5045 ’yi arayabilir veya alttaki fomu doldurarak sizi aramamız için talepte bulunabilirsiniz.

İletişim Formu