T A Y F A

YükleniyorBiz Kimiz?

Tayfa Digital Creative, 2018 yılında kurulmuş ve kısa süre içerisinde hizmetlerinin sınırlarını genişleterek sektördeki yerini almış bir 360 derece dijital pazarlama ajansıdır. Bu hizmetler arasında dijital pazarlama, video- tasarım, yazılım, siyasal pazarlama gibi kategoriler yer alıyor. Hizmetlerimiz arasında yer alan Web Tasarım, Mobil Uygulama, E- Ticaret Yazılımı, SEO Danışmanlığı, gibi başlıklar dijital pazarlamanın en can alıcı konularını oluşturuyor. Sosyal Medya Yönetimi, Grafik & Tasarım, Prodüksiyon, Fotoğrafçılık, Greenbox Stüdyo gibi hizmetlerimiz ise hedef müşteri kitlesine hitap ederken kullandığımız sosyal ve görsel kanalların kalitesini artırmaya yöneliktir. Harita Kaydı, Kurumsal Mail, Mavi Tik Hizmetleri, Siyasal Pazarlama ile de dijital pazarlamanın önemli diğer konuları arasında yer alıyor. Vermiş olduğumuz hizmetlerle işletmelerin günümüz dünyasının hızla gelişen teknolojisine adapte olmasını amaçlıyoruz. Amaçlarımıza ulaşırken hedef müşteri kitlemizin memnuniyetini kazanma hedefimizi ihmal etmiyoruz. Tayfa Digital Creative olarak, pazarlama yolculuğunuzun her aşamasında yanınızda yer alıyor, maksimum fayda sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Kullanıcı deneyimi, strateji, kreatif, proje yönetimi, yazılım geliştirme ve sosyal medya ekiplerimizle, global ve lokal markalarımıza yaratıcı ve sürdürülebilir pazarlama çözümleri sunuyoruz.

Tayfa Danışmanlık

Tayfa Danışmanlık kariyer

Yazılım, tasarım, satış, finans ve diğer departmanımızdaki iş ve kariyer fırsatlarımıza göz atabilirsiniz. Staj başvurularınızı da bu bölümden yapabilirsiniz. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bize katacaklarınız için heyecan doluyuz. Kariyer fırsatlarımız seni bekliyor.

Kariyer fırsatları