T A Y F A

Yükleniyor

Greenbox Stüdyo

Son dönemlerde fotoğraf ve videonun öneminin arttığı tartışmasız bir gerçektir. Özellikle sosyal mecralarda paylaşılacak olan video içerikleri kurumun kendisini profesyonel göstermesinde önemli bir rol oynamaktadır. Eğitim, tanıtım, belgesel, reklam ve daha birçok alanda çekimlerin yapılabildiği greenbox stüdyo hizmetleri, özellikle konsepte uygun efektlerin eklenmesinde kullanılmaktadır. Bu tarz efektler hedef kitleleri etkilemekte, görsel içeriği çarpıcı ve dikkat çekici bir hale getirmektedir.

Tayfa Digital & Creative olarak verdiğimiz Greenbox Stüdyo hizmetimizden yararlanarak görsel içeriklerinizi daha dikkat çekici hale getirerek farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Stüdyomuzun Teknik Özellikleri

Işık, ses, kamera, montaj hizmetlerimizden teknik ekip ve ekipman ile de faydalanabilirsiniz.

  • Çekim Alanı: 3m X 3m
  • Tavan Yüksekliği: 2,80m
  • Tavan boyası yansıtma yapmaması ve elektronları toplaması amacı ile siyahtır.
  • Greenbox'ımız kumaş ya da alçı değil, key'lemeyi kolaylaştıran MDF üzerine yapılmış, sonsuz fon özelliği için yan ve alt köşeleri yuvarlak hatlı yapılmıştır.

Tayfa Digital & Creative

Fotoğrafçılık hizmetlerimiz ile ilgili 0507 159 5045 ’yi arayabilir veya alttaki fomu doldurarak sizi aramamız için talepte bulunabilirsiniz.

İletişim Formu