T A Y F A

Yükleniyor

Profesyonel Tasarım Nelere Göre Oluşur?

Fiziksel ve dijital ortamların en gözde içeriklerini konu alan grafik tasarım, akıllarda iyi bir iz bırakmak açısından oldukça değerlidir. Kurumu, markayı, ürün ve hizmetleri yansıtmada önemli bir rol oynamaktadır.

Kurumsal kimlik oluşturma ve mevcut imajı iyi bir noktaya taşımak için günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir. Sosyal medyada, web sitelerde, fiziksel ortamlarda yer alan tabelalarda vs. sergilenecek olan afiş, broşür, katalog, kimlik kartı, post ve storyler gibi tasarımlar aynı zamanda reklam işlevi görmektedir.

Başarılı bir tasarım aynı zamanda potansiyel müşterilerin gözünde, kurumun profesyonel çalıştığı izlenimini de sağlamaktadır. Tasarımların kullanıcılar tarafından ilgi görmesi, kurumun sektördeki konumunu belirlemede bile önemli rol oynamaktadır. Özellikle günümüzde, eskisi gibi uzun uzun yazılar ile yapılan tanıtımların yerini dikkat çekici ve kreatif görseller almıştır. Paylaşılacak içeriğin başarısı paylaşan kurumun da başarısını etkileyeceği gibi, tam tersi bir içerik hedef kitle için olumsuz bir izlenim bırakabilmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Piyasada birbirinden farklı sektörler ve işletmeler yer almaktadır. Bu işletmelerin, farklı bir deyişle rakiplerin, tek bir işletme tarafından aktif olarak takip edilebilmesi pek mümkün olmayacaktır. Fakat grafik tasarım üzerine profesyonel hizmetler sunan bir dijital medya ajansı bu alanda yeterli bir tecrübeye sahip olabilmektedir. Karşılaştığı çeşitli işletme tiplerine uygun tasarımlarıyla müşteri istek ve ihtiyaçlarına hitap edebilmektedir. Dolayısıyla sektörü yakından takip edebilmektedir.

Görsel içeriğin hazırlanması sırasında dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunmaktadır. Bunlar verilecek mesajın doğru seçilmesi ve görselin tam olarak neresinde konumlandırılacağı, görsel- metin uyumu, kullanılacak renk, logo, yazı fontu, boyutlandırma gibi çeşitli şekilde sıralanabilmektedir.

Tayfa Digital & Creative olarak verdiğimiz Grafik Tasarım hizmetimizden yararlanarak gerek dijital gerek fiziksel ortamlarda kendinizi başarılı bir şekilde gösterebilirsiniz. Kurumunuzu ve marka değerinizi yansıtan özgün ve çarpıcı içeriklerinizle farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tayfa Digital Creative

Grafik - Tasarım hizmetlerimiz ile ilgili 0507 159 5045 ’yi arayabilir veya alttaki fomu doldurarak sizi aramamız için talepte bulunabilirsiniz.

İletişim Formu