GOOGLE REKLAMLARI

Tayfa Kafe Kitap Danışmanlık

Google AdWords; yapılan son isim değişikliği ile Google Ads, Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Google AdWords/Ads  sağlamış olduğu hedeflemeler sayesinde reklamlarınız gerçek müşterilerinize ulaştırılarak dönüşüm oranlarınız hızlı bir şekilde yükseltilebilir.

AdWords/Ads reklamlarında küçük, orta veya büyük işletmelerin hepsi yararlanabilir. Ancak her sektör için farklı stratejiler belirlenerek uygulanmalıdır. Eğer stratejiler iyi belirlenmez ise hedeflenen sonuca ulaşmak hem zorlaşır hem de maliyeti yükseltir.

Tüm pazarlama kanallarında reklamlarınızın yayınlanması için para harcamanız gerekmektedir. Google AdWords/Ads için de ödeme yapmanız gerekmektedir ancak diğer reklam kanallarından ayrılan en önemli özelliği ölçümlenebilir olması, reklamlarınıza tıklama yapılması halinde ödeme yapılmasıdır.

Adwords’ü etkili bir şekilde kullanmak ve hedeflediğiniz dönüşümleri alabilmeniz için öncelikle AdWords kanalları nelerdir ve nasıl kullanılır, hangi strateji uygulanırsa dönüşüm oranları daha yüksek olur çok iyi bilinmesi gerekmektedir. Yeni bir kampanya veya yeni bir reklam grubu oluştururken detayları atlamadan stratejik hedefler oluşturarak firmanızı hedeflediğiniz sonuçlara ulaştırmanız çok daha kolay olacaktır. Unutmamamız gereken en önemli şey Minimum maliyet ile maksimum dönüşümü sağlamaktır!

Tayfa Danışmanlık ailesi olarak;

Firmanızın marka bilinirliğinin ve değerinin arttırılması, dijital ortamda reklamlarınızın etkili şekilde yapılması için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.