FACEBOOK REKLAMLARI

Tayfa Kafe Kitap Danışmanlık

İnsanları kolayca bulun
Demografik özellikler, davranışlar veya iletişim bilgilerine göre hedef kitlenizi seçebilirsiniz.

İnsanların ilgisini çekin
Reklam formatlarımız göz alıcı ve esnek olmanın yanı sıra her cihazda ve bağlantı hızında çalışır.

Sonuçları görün
Reklam raporlama araçlarımız reklamlarınızın işletmenizi nasıl etkilediğini görsel ve okuması kolay raporlarda gösterir.

Instagram 800 milyonu aşan günlük kullanıcı sayısı ile Facebook ve YouTube’un ardından, en fazla kullanılan üçüncü sosyal medya platformudur. Bu pazarın değerini fark eden, dünya genelindeki 10 milyonu aşkın işletme ise hedefledikleri dijital pazarlama sonuçlarını alabilmek için stratejilerinde Instagram reklamlarına da yer veriyor, marka, hizmet ve ürünlerini Instagram reklamları ile tanıtıyor.

Instagram reklamları; kullanıcıların Instagram akışlarında arkadaşlarının, aile bireylerinin ya da takip ettikleri diğer hesapların yaptıkları fotoğraf ve video paylaşımları arasında gösterilerek, marka ve işletmenizin bilinirliğini %30 lara kadar çıkarır.

Instagram, reklam vermek isteyen marka ve işletmelere bilinirlik oluşturmak dışında, daha bir çok farklı amaca hizmet eden reklam seçenekleri de sunar. Yine de, Instagram reklamlarını incelerken en doğru olan, reklamları amaçlarına göre sınıflandırıp 3 ana grupta toplamak olacaktır.

– Bilinirliği arttırmak,

– İlgi toplamak,

– Müşteri bulmak,